شنبه 3 فروردین سال 1398
 •  585
  دومین رویداد کارآفرینی (استارت آپ کمپ نوآوری فرهنگی، اجتماعی اردبیل) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل برگزار می شود
  در این استارت آپ یونی ویکند فقط ایده های حوزه فرهنگی و اجتماعی از قبیل: خدمات مذهبی، اعتیاد، خشونت، بی اعتمادی اجتماعی، فقر اقتصادی، فساد، تبعیض اجتماعی، بی عدالتی در برخورداری از قدرت، نزول ارزش ها، افزایش میزان جرایم، سیاست های اقتصادی، معضل ترافیک، مسائل آموزش و پرورش، عدم رعایت حقوق شهروندی، نابرابری در اجرای قانون و سایر موارد مرتبط با مسائل فرهنگی و اجتماعی ثبت نام بعمل خواهد آمد.

  استارت آپ ویکند یک همایش و رویداد آموزشی- تجربی در سراسر دنیا است که همانطور که از نامش پیداست معمولا در انتهای هفته برگزار می شود. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت آپ، بازاریاب های حرفه ای و طراحان گرافیک گرد هم می آیند تا انتهای هفته طی 54 ساعت ایده یا پروژه هایی را مطرح و آماده نمایند.  

  با توجه به اهمیت مسائل فرهنگی و اجتماعی، با تصویب شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل، دومین استارت آپ ویکند اردبیل در حوزه فرهنگی و اجتماعی از 24 الی 26 آذرماه سال جاری برگزار می شود. در این رویداد ضمن اهدای جوایز به تیم های اول و دوم و سوم برگزیده توسط داوران، تیم های راه یافته به مسابقه ایده پردازی فرهنگی کشور که در بهمن ماه سالجاری در تهران برگزار خواهد شد، شرکت خواهند کرد.

  دومین استارتاپ ويكند اردبیل تحت عنوان استارت آپ کمپ نوآوری فرهنگی، اجتماعی اردبیل برگزار خواهد شد که در آن از چهار گروه فعالان کسب و کار (صاحبان ایده)، طراحان، گرافیست ها و مشاوران (اساتید و متخصصین) ثبت نام بعمل خواهد آمد.سایت ثبت نام رویداد scardabil.ir است که از 27 آبانماه ثبت نام برای رویداد مذکور شروع می شود و سه روز قبل از برگزاری رویداد در 21 آذرماه ثبت نام به پایان می رسد.